| Grado de la temperatura | -70 °C - 300 °C |
|---|---|
| Fuerza dieléctrica | Con una tensión de corriente |
| Grado actual | 20A-30A |
| resistencia de impacto | 200N |
| Grado del voltaje | 1000V |
| Grado de la temperatura | -70 °C - 300 °C |
|---|---|
| El material | 45 de acero |
| resistencia de impacto | 200N |
| Fuerza dieléctrica | Con una tensión de corriente |
| Resistencia al aislamiento | 1000MΩ |
| Grado de la temperatura | 105°C |
|---|---|
| Fuerza dieléctrica | 2500VAC |
| Resistencia de la vibración | 20G |
| Resistencia de contacto | 2mΩ |
| Grado del voltaje | 1000V |
| Sealingtype | Hermetic |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ Min |
| OperatiomCurrent | 30AMAX |
| Insulationmaterial | CERAMIC |
| High Sealing Performance | 2.5MPa Does Not Leak |
| Features | Hermetically Sealed |
|---|---|
| Temperature Range | -20°F To 300°F |
| Size | 1/2 Inch |
| Maximum Pressure | 6MPa - 10MPa |
| High Sealing Performance | 8MPa Does Not Leak |
| Current Rating | 20A |
|---|---|
| Salt Spray Resistance | 48h |
| Contact Resistance | 2mΩ |
| Burst Test | 5.0MPa |
| Sealing Method | Hermetic Seal |
| Mounting Style | Screw |
|---|---|
| Burst Test | 5.0MPa |
| Sealing Method | Hermetic Seal |
| Glass Material | ELAN #48 |
| Operating Temperature | Up To 150°C |
| Nickel Plated | THICKNESS 2~5μm |
|---|---|
| Leak Test | 4MPa N2 PRESS, NO LEAK |
| Number Of Contacts | 3 |
| Sealing Method | Hermetic Seal |
| Current | 25A-30A |
| Application | Refrigeration Compressors |
|---|---|
| Certifications | RoHS |
| Insulationmaterial | PVC |
| Currentrating | 30A |
| Operation Current | 25A |
| Plating | Q355B |
|---|---|
| Insulationresistance | ≥1000 MΩ |
| Glass Material | ELAN #48 |
| Sealingtype | Hermetic |
| Operation Voltage | 420VAC ~ 935VAC |